Wij knipogen naar jou!

Ons team

Directie

Sebastiaan Leenaert

Directeur lager

0496202095

sebastiaan.leenaert@arkorum.be

Katrien Vandepitte

Directeur kleuter

0474 91 29 51

katrien.vandepitte@arkorum.be

Kleuter

Evelyne Callewaert

Peuter

evelyne.callewaert@arkorum.be

Delphine Vanderhaeghe

1A, ICT

d.vanderhaeghe@arkorum.be

Carry Decloedt

1B, beleidsondersteuner

carry.decloedt@arkorum.be

Inge Lanssens

Kleuter 2A

inge.lanssens@arkorum.be

Elke Vandenberghe

Kleuter 2A

Elke.Vandenberghe@arkorum.be

Hilde Hauspie

Kleuter 2B

hilde.hauspie@arkorum.be

Sofie Verstraete

Kleuter 3A

sofie.verstraete@arkorum.be

Siska Delhuvenne

Kleuter 3B

siska.delhuvenne@arkorum.be

Ilse Vanwalleghem

Kleuterturnen, zorg

ilse.vanwalleghem@arkorum.be

Mieke Vandamme

Zorg

mieke.vandamme@arkorum.be

Emma Vandoorne

Zoco kleuter

emma.vandoorne@arkorum.be

Marjan Latré

Kinderverzorgster

marjan.Latre@arkorum.be

Lager

Ines Maekelberg

1A, ICT

ines.maekelberg@arkorum.be

Jens Bouton

Zorg lager + 1A

jens.bouton@arkorum.be

Tine Dujardin

1B

Tine.Dujardin@arkorum.be

Isabelle Delanote

2A, ICT

isabelle.delanote@arkorum.be

Stefanie Declerck

2B

stefanie.declerck@arkorum.be

Sofie Wyffels

3A, beleidsondersteuner

sofie.wyffels@arkorum.be

Lieselotte Ballyn

3B

lieselotte.ballyn@arkorum.be

Sander Soenen

3C

Sander.soenen@arkorum.be

Barbara Denorme

4A

barbara.denorme@arkorum.be

Tine Verhelle

4B

tine.verhelle@arkorum.be

Jolien Deseck

5A, ICT

jolien.deseck@arkorum.be

Nathalie Herremans

5B

nathalie.herremans@arkorum.be

Els Logghe

5B, 6A

els.logghe@arkorum.be

Tine Ampe

6A, beleidsondersteuner

tine.ampe@arkorum.be

Yana De Leeuw

6B

Yana.deleeuw@arkorum.be

Tom Denys

Turnmeester lager

tom.denys@arkorum.be

Désirée Degryse

Turnjuf lager

desiree.degryse@arkorum.be

Véronique Deryckere

Zoco lager

veronique.deryckere@arkorum.be

Leen Deltour

Zorg

leen.deltour@arkorum.be

Delphine Panen

Godsdienst L3

delphine.panen@arkorum.be

Peter Remaut

Zorg, 2A

peter.remaut@arkorum.be

Gerdy Vyaene

Zorg, 3A

gerdy.vyaene@arkorum.be

Administratie

Brigitte Van Renterghem

Administratie

b.vanrenterghem@arkorum.be

Conny Vannevel

Administratie, Veiligheid & Preventie

conny.vannevel@arkorum.be

Ann Vermander

Administratie

ann.vermander@arkorum.be

Opvang en onderhoudspersoneel

Veronique Watteeuw

Opvang, refter & onderhoud

Marian Degandt

Refter & onderhoud

Patrick Victor

Opvang & refter

Kristien Bequoye

Opvang kleuter

Els Soenen

Opvang lager

Denisa Janova

Refter

Tineke Fossez

Opvang Kleuter

Beth Riddle

Refter + opvang kleuter