Wij knipogen naar jou!

Ons team

Directie

Sebastiaan Leenaert

Directeur lager

0496202095

sebastiaan.leenaert@arkorum.be

Katrien Vandepitte

Directeur kleuter

0474 91 29 51

katrien.vandepitte@arkorum.be

Kleuter

Evelyne Callewaert

Peuter

evelyne.callewaert@arkorum.be

Carry Decloedt

Kleuter 1B

carry.decloedt@arkorum.be

Inge Lanssens

Kleuter 2A

inge.lanssens@arkorum.be

Jana Cooreman

Kleuter 2A

jana.cooreman@arkorum.be

Hilde Hauspie

Kleuter 2B

hilde.hauspie@arkorum.be

Sofie Verstraete

Kleuter 3A

sofie.verstraete@arkorum.be

Siska Delhuvenne

Kleuter 3B

siska.delhuvenne@arkorum.be

Delphine Vanderhaeghe

1A, ICT

delphine.vanderhaeghe@arkorum.be

Ilse Vanwalleghem

Kleuterturnen, zorg

ilse.vanwalleghem@arkorum.be

Mieke Vandamme

Zorg

mieke.vandamme@arkorum.be

Nele Vancoppenolle

Zorg

nele.vancoppenolle@arkorum.be

Lies Louagie

Zorg

lies.louagie@arkorum.be

Emma Vandoorne

Zoco kleuter

emma.vandoorne@arkorum.be

Marjan Latré

Kinderverzorgster

marjan.Latre@arkorum.be

Lager

Ines Maekelberg

1A, ICT

ines.maekelberg@arkorum.be

Yana De Leeuw

1A, 2C

Yana.de.leeuw@arkorum.be

Tine Dujardin

1B

Tine.Dujardin@arkorum.be

Peter Remaut

2A

peter.remaut@arkorum.be

Stefanie Declerck

2B

stefanie.declerck@arkorum.be

Isabelle Delanote

2C, ICT

isabelle.delanote@arkorum.be

Sofie Wyffels

3A, beleidsondersteuner

sofie.wyffels@arkorum.be

Sander Soenen

3A, 5B, zorg

Sander.soenen@arkorum.be

Lieselotte Ballyn

3B

lieselotte.ballyn@arkorum.be

Barbara Denorme

4A

barbara.denorme@arkorum.be

Gerdy Vyaene

4B

gerdy.vyaene@arkorum.be

Nathalie Herremans

5B

nathalie.herremans@arkorum.be

Jolien Deseck

5A, ICT

jolien.deseck@arkorum.be

Els Logghe

6B

els.logghe@arkorum.be

Tine Ampe

6A, beleidsondersteuner

tine.ampe@arkorum.be

Anne Moerman

Godsdienst

anne.moerman@arkorum.be

Tine Verhelle

6A, 6B, Zorg

tine.verhelle@arkorum.be

Tom Denys

Turnmeester lager

tom.denys@arkorum.be

Désirée Degryse

Turnjuf lager

desiree.degryse@arkorum.be

Leen Deltour

Zorg

leen.deltour@arkorum.be

Marianne Berteloot

Zorg

marianne.berteloot@arkorum.be

Véronique Deryckere

Zoco lager

veronique.deryckere@arkorum.be

Administratie

Brigitte Van Renterghem

Administratie

brigitte.van.renterghem@arkorum.be

Conny Vannevel

Administratie, Veiligheid & Preventie

Opvang en onderhoudspersoneel

Veronique Watteeuw

Opvang, refter & onderhoud

Marian Degandt

Refter & onderhoud

Patrick Victor

Opvang & refter

Kristien Bequoye

Opvang kleuter

kristien.bequoye@arkorum.be

Els Soenen

Opvang lager

els.soenen@arkorum.be

Elke Boersma

Refter en middagtoezicht

Darline Deleu

Refter en onderhoud

darline.deleu@arkorum.be